Sestava týmu HC Mountfield HK III. : Dvořáček Martin, Kozák Daniel, KupkaTadeáš, Nikodím Tomáš, Gábel Vojtěch, Průcha Jakub, Tichý Bedřich, Novák Matyáš, Šust Dominik, Machek David, Turková Johanka, Hardošová Tereza, Skočdopole Michal   Sestava týmu HC Mountfield HK IV. : Kylar Vítek, Zikmund Vojtěch, Klíma Vojtěch, Rejzek Daniel, Mihulka Matyáš, Syrůček Tomáš,  Svoboda Jiří, Strejc Jakub, Vondrouš Daniel, Sovák Jáchym, Dominik Tobiáš, Doležal Tadeáš, Malinský Jan, Němeček Matěj, Kalkant Tomáš ROZPIS SOUTĚŽE 2011  


1. kolo neděle 7.10.20178 čas ZS výsledek poznámky
H9601a HC Mountfield HK I TJ Sp.Nové Město n.M. HK :  
H9601b TJ Sp. Nové Město n.M. HC St. Vrchlabí II HK :  
H9601c HC Mountfield HK I HC St. Vrchlabí II HK :  
H9602a SK HC Opočno II SK Třebechovice p.O. OO :  
H9602b SK Třebechovice p.O. HC Nová Paka OO :  
H9602c SK HC Opočno II HC Nová Paka OO :  
H9603a SK HC Opočno I HC Město Rychnov n.K. OO :  
H9603b HC Město Rychnov n.K. HC Jičín OO : kolize
H9603c SK HC Opočno I HC Jičín OO :  
H9604a St. Nový Bydžov HC Mountfield HK II NV :  
H9604b HC Mountfield HK II HC Dvůr Králové n.L. NV :  
H9604c St. Nový Bydžov HC Dvůr Králové n.L. NV :  
H9605a HC Náchod HCM Jaroměř NA :  
H9605b HCM Jaroměř HC Trutnov NA :  
H9605c HC Náchod HC Trutnov NA :  
H9606a HC Wikov Hronov HC St.Vrchlabí I 9,00 HR : autobus
H9606b HC Mountfield HK III HC Mountfield HK IV  9,00 HR :  
H9606c HC Wikov Hronov HC Mountfield HK III 10,00 HR :  
H9606d HC Mountfield HK IV HC St.Vrchlabí I 10,00 HR :  
H9606e HC Wikov Hronov HC Mountfield HK IV 11,00 HR :  
H9606f HC St.Vrchlabí I HC Mountfield HK III 11,00 HR :  

   

2. kolo neděle 11.11.2018   čas ZS výsledek poznámky
H9607a SK Třebechovice p.O. SK HC Opočno II TO :  
H9607b SK HC Opočno II HC St.Vrchlabí I TO :  
H9607c SK Třebechovice p.O. HC St.Vrchlabí I TO :  
H9608a HC Nová Paka HC Mountfield HK I NP :  
H9608b HC Mountfield HK I HC Město Rychnov n.K. NP :  
H9608c HC Nová Paka HC Město Rychnov n.K. NP :  
H9609a St. Nový Bydžov HC Mountfield HK IV 9,00 NV :  
H9609b HC Mountfield HK IV HC Jičín 10,00 NV :  
H9609c St. Nový Bydžov HC Jičín 11,00 NV :  
H9610a HC Mountfield HK III HC Náchod 8,00 HK :  
H9610b HC Náchod SK HC Opočno I 9,00 HK :  
H9610c HC Mountfield HK III SK HC Opočno I 10,00 HK :  
H9611a HC Dvůr Králové n.L. HC Wikov Hronov DK :  
H9611b HC Wikov Hronov HC Mountfield HK II DK :  
H9611c HC Dvůr Králové n.L. HC Mountfield HK II DK :  
H9612a HCM Jaroměř TJ Sp.Nové Město n.M. JA :  
H9612b HC Trutnov HC St.Vrchlabí II JA :  
H9612c HCM Jaroměř HC Trutnov JA :  
H9612d HC St.Vrchlabí II TJ Sp.Nové Město n.M. JA :  
H9612e HCM Jaroměř HC St.Vrchlabí II JA :  
H9612f TJ Sp.Nové Město n.M. HC Trutnov JA :  

 

3. kolo neděle 09.12.2018 čas ZS výsledek poznámky
H9613a HC Jičín HC Nová Paka JN :  
H9613b HC Nová Paka HC Dvůr Králové n.L. JN :  
H9613c HC Jičín HC Dvůr Králové n.L. JN :  
H9614a HC Město Rychnov n.K. HC Mountfield HK IV 16,15 RK :  
H9614b HC Mountfield HK IV HC Wikov Hronov 17,15 RK :  
H9614c HC Město Rychnov n.K. HC Wikov Hronov 18,15 RK :  
H9615a HC Mountfield HK III HCM Jaroměř 8,00 HK :  
H9615b HCM Jaroměř St. Nový Bydžov 9,00 HK :  
H9615c HC Mountfield HK III St. Nový Bydžov 10,00 HK :  
H9616a HC Trutnov HC Náchod TU :  
H9616b HC Náchod SK HC Opočno I TU :  
H9616c HC Trutnov SK HC Opočno I TU :  
H9617a HC St.Vrchlabí II HC Mountfield HK I VR :  
H9617b HC Mountfield HK I HC St. Vrchlabí I VR :  
H9617c HC St.Vrchlabí II HC St. Vrchlabí I VR :  
H9618a TJ Sp.Nové Město n.M. SK HC Opočno II NM :  
H9618b SK Třebechovice p.O. HC Mountfield HK II NM :  
H9618c TJ Sp.Nové Město n.M. SK Třebechovice p.O. NM :  
H9618d HC Mountfield HK II SK HC Opočno II NM :  
H9618e TJ Sp.Nové Město n.M. HC Mountfield HK II NM :  
H9618f SK HC Opočno II SK Třebechovice p.O. NM :  

     

4. kolo neděle 06.01.2019   čas ZS výsledek poznámky
H9619a HC Mountfield HK II St.Nový Bydžov HK :  
H9619b St.Nový Bydžov HC Město Rychnov n.K. HK :  
H9619c HC Mountfield HK II HC Město Rychnov n.K. HK :  
H9620a HC Wikov Hronov HCM Jaroměř HN :  
H9620b HCM Jaroměř HC Náchod HN :  
H9620c HC Wikov Hronov HC Náchod HN :  
H9621a HC Trutnov HC Dvůr Králové n.L. TU :  
H9621b HC Dvůr Králové  n.L. TJ Sp.Nové Město n.M. TU :  
H9621c HC Trutnov TJ Sp.Nové Město n.M. TU :  
H9622a HC Mountfield HK IV HC Mountfield HK I 8,00 HK :  
H9622b HC Mountfield HK I HC St.Vrchlabí I 9,00 HK :  
H9622c HC Mountfield HK IV HC St.Vrchlabí I 10.00 HK :  
H9623a SK HC Opočno II SK HC Opočno I OO :  
H9623b SK HC Opočno I SK Třebechovice p.O. OO :  
H9623c SK HC Opočno II SK Třebechovice p.O. OO :  
H9624a HC St.Vrchlabí II HC Nová Paka 9,00 VR :  
H9624b HC Jičín HC Mountfield HK III 9,00 VR :  
H9624c HC St.Vrchlabí II HC Jičín 10,00 VR :  
H9624d HC Mountfield HK III HC Nová Paka 10,00 VR :  
H9624e HC St.Vrchlabí II HC Mountfield HK III 11,00 VR :  
H9624f HC Nová Paka HC Jičín 11,00 VR :  

     

5. kolo neděle 10.02.2019 čas ZS výsledek poznámky
H9625a HC Náchod HC Mountfield HK III 9,30 NA :  
H9625b HC Mountfield HK III HC Wikov Hronov 10,30 NA :  
H9625c HC Náchod HC Wikov Hronov 11,30 NA :  
H9626a HC St.Vrchlabí I HC Trutnov VR :  
H9626b HC Trutnov TJ Sp.Nové Město n.M. VR :  
H9626c HC St.Vrchlabí I TJ Sp.Nové Město n.M. VR :  
H9627a HC Mountfield HK IV HCM Jaroměř 8.00 HK :  
H9627b HCM Jaroměř HC St.Vrchlabí II 9,00 HK :  
H9627c HC Mountfield HK IV HC St.Vrchlabí II 10,00 HK :  
H9628a SK Třebechovice p.O. SK HC Opočno II TO :  
H9628b SK HC Opočno II HC Mountfield HK II TO :  
H9628c SK Třebechovice p.O. HC Mountfield HK II TO :  
H9629a HC Nová Paka HC Jičín NP :  
H9629b HC Jičín St. Nový Bydžov NP :  
H9629c HC Nová Paka St. Nový Bydžov NP :  
H9630a SK HC Opočno I HC Město Rychnov n.K. OO :  
H9630b HC Mountfield HK I HC Dvůr Králové n.L. OO :  
H9630c SK HC Opočno I HC Mountfield HK I OO :  
H9630d HC Dvůr Králové n.L HC Město Rychnov n.K. OO :  
H9630e SK HC Opočno I HC Dvůr Králové n.L. OO :  
H9630f HC Město Rychnov n.K. HC Mountfield HK I OO :  

   

6. kolo neděle 03.03.2019 čas ZS výsledek poznámky
H9631a HC Dvůr Králové n.L. HC Trutnov DK :  
H9631b HC Trutnov HC St.Vrchlabí I DK :  
H9631c HC Dvůr Králové n.L. HC St.Vrchlabí I DK :  
H9632a TJ Sp.Nové Město n.M. St.Nový Bydžov NM :  
H9632b St. Nový Bydžov HC St.Vrchlabí II NM :  
H9632c TJ Sp.Nové Město n.M. HC St. Vrchlabí II NM :  
H9633a HC Mountfield HK I SK Třebechovice p.O. HK :  
H9633b SK Třebechovice p.O. SK HC Opočno II HK :  
H9633c HC Mountfield HK I SK HC Opočno II HK :  
H9634a HC Jičín BK Nová Paka JN :  
H9634b BK Nová Paka HC Wikov Hronov JN :  
H9634c HC Jičín HC Wikov Hronov JN :  
H9635a HC Město Rychnov n.K. HC Mountfield HK III 9,30 RK :  
H9635b HC Mountfield HK III HC Mountfield HK IV 10,30 RK :  
H9635c HC Město Rychnov n.K. HC Mountfield HK IV 11,30 RK :  
H9636a HCM Jaroměř HC Náchod 9,15 JA :  
H9636b SK HC Opočno I HC Mountfield HK IV 9,15 JA :  
H9636c HCM Jaroměř SK HC Opočno I 10,15 JA :  
H9636d HC Mountfield HK IV HC Náchod 10,15 JA :  
H9636e HCM Jaroměř HC Mountfield HK IV 11,15 JA :  
H9636f HC Náchod SK HC Opočno I 11,15 JA :  

Aktuality

Rozpis ledu ( 19.11. – 25.11. 2018)

Po 19.11. 16:00 tělocvična SŠ Hradební, Út 20.11. H1 17.00, St 21.11. H2 16:45, Pá 23.12. H2 16:30

Hráčské kartičky – seznam

1.trida- kartičky a fotky

Rozpis ledu (12.11. – 18.11. 2018)

Út 13.11. H2 15:45, St 14.11. H2 17:45, Pá 16.11. H2 15:00, Ne 18.11. Liberecký pohár (nominaci určí trenér)

Rozpis ledu 5.11. – 11.11. 2018

.Út 6.11. H1 17:00, St 7.11. H2 16:45, Pá 9.11. H2 15:30, Ne 11.11. minihokej Mountfield III. v HK, Mountfield IV. Nový Bydžov

Rozpis ledu (29.10 – 4.11. 2018)

St 31.10. H2 16:45, Čt 1.11. H1 16:00, Pá 2.11. H2 14:45

Program ledu 22.10. – 28.10. 2018

Po  22.10. FOCENÍ TÝMU A JEDNOTLIVCŮ v 16.45hod. H1 - černé dresy a černé stulpny Út 23.10. H2 17:15, St 24.10.  H2 16:45, Pá 26.7.H2 16:00