Liberecký pohár 2.12. 2018

30.11.2018, Markéta Faltejsková

Sraz týmu 1 na ZS v Hradci Králové v 8:00 ve složení: Kalkant - G, Doležal, Dvořáček, Kupka Martin, Machek, Malinský, Němeček, Skočdopole, Sovák, Strejc, Šust, Tichý, Zikl Sraz týmu 2   na ZS v Hradci Králové v 9.00 ve složení: Vondrouš - G, Gábel, Kozák, Kupka Tadeáš, Kylar, Mihulka, Nikodím, Novák, Průcha, Rejzek, Svoboda, Syrůček, Zikmund

..: celý článek

Liberecký pohár 18.11.2018

14.11.2018, Markéta Faltejsková

Liberecký pohár v Mladé Boleslavi  sraz na ZS v Hradci Králové 6:30hod., odjezd autobusu v 6:45hod. Sestava hráčů: G: Kalkant, Vondrouš - Doležal, Gábel, Malinský, Mihulka, Němeček, Novák, Průcha, Rejzek, Skočdopole, Sovák, Strejc, Svoboda, Syrůček, Šust, Tichý, Dvořáček  

..: celý článek

Minihokej 11.11. 2018

8.11.2018, Markéta Faltejsková

Sraz na ZS v Hradci Králové v 7:00hod   HC Mountfield HK III. : Kalkant Tomáš - G,  Dvořáček Martin, KupkaTadeáš, Gábel Vojtěch, Tichý Bedřich, Novák Matyáš, Šust Dominik, Turková Johanka, Hardošová Tereza, Šumpík Filip,  Průcha Jakub   Sraz v Novém Bydžově na tamním ZS v 8:00hod Sestava týmu HC Mountfield HK IV. : Vondrouš Daniel - G, Rejzek Daniel, Mihulka Matyáš, Syrůček Tomáš,  Svoboda Jiří, Strejc Jakub,Sovák Jáchym,  Malinský Jan, Němeček Matěj, Doležal…

..: celý článek

LIBERECKÝ POHÁR 20.10.2018

16.10.2018, Markéta Faltejsková

Na sobotní turnaj v Liberci se jede hromadně autobusem, sraz na ZS v Hradci Králové v 11:00 odjezd 11:15 hod. Sestava hráčů: G :Daniel Vondrouš, David Machek - Kozák Daniel, Klíma Vojtěch, Zikmund Vojtěch, Nikodím Tomáš, Kupka Tadeáš, Kylar Vítek, Gábel Vojtěch, Syrůček Tomáš, Průcha Jakub, Mihulka Matyáš, Svoboda Jiří, Kalkant Tomáš, Tichý Bedřich, Novák Matyáš, Strejc Jakub, Malinský Jan Nezapoňte si sebou vzít oba hráčské dresy a stulpny!!!!!!!  

..: celý článek

Aktuality

Program tréninků (25.2.- 3.3.2019)

ÚT 26.2. H2 16:00, ST 27.2. H2 15:00, PÁ 1.3. H2 16:00, NE 3.3. minihokej Mountfield C v Rychnově n. K., Mountfield D v Jaroměři, sestavu určí trenér během příštího týdne

Program ledu 18.2. – 24.2.2019.

Út 19.2. H1 16:00, Čt 21.2. H1 16:00, Pá 22.2. H2 15:00

Rozpis tréninků (11.2. – 17.2. 2019)

Po 11.2 tělocvična SŠ Hradební 16:00, Čt 14.2. H1 16:00, Pá 15.2. H2 16:30

Rozpis tréninků a zápasu (4.2.- 10.2.2019)

Po 4.2. tělocvična SŠ Hradební 16:00, Út 5.2. H2 17:30, St 6.2. H2 17:45, Čt 7.2. H1 16:00, Ne 10.2. minihokej v HK a v Náchodě - sestavu upřesní trenér během příštího týdne

Rozpis tréninků 28.1. – 3.2.2019

Po 28.1. tělocvična SŠ Hradební 16:00, St 30.1. H2 16:45. Čt 31.1. H1 16:00, Pá 1.2. H2 15:00

Rozpis tréninků 21.1.- 27.1.2019

Út 22.1. H2 16:15 společný s 2011 St 23.1.  H2 16:45 Pá 25.1. H2 16:30 So 26.1. Turnaj v Chocni a Liberecký pohár v Praze, sestavu určí trenér příští týden