Vánoční turnaj v Opočně 30.12. 2018

21.12.2018, Markéta Faltejsková

Sraz na ZS v Opočně v 8:00. Sestava: Doležal, Dominik, Dvořáček, Kalkant, Machek, Malinský, Němeček, Novák, Průcha, Skočdopole, Sovák, Strejc, Šust, Tichý, Turková, Zikl Předpokládaný kone utkání 14:45hod.

..: celý článek

Vánoční turnaj Děčín 22 -23.12.2018

10.12.2018, Markéta Faltejsková

Sestava týmu 2012: Vondrouš - G, Klíma, Zikmund, Kylar, Kupka T., Kozák, Nikodím, Mihulka, Svoboda, Rejzek, Syrůček, Gábel, Průcha Bližší informace budou v průběhu následujících dní.

..: celý článek

Sestava na minihokej 8.12. a 9.12. 2018

6.12.2018, Markéta Faltejsková

Sobota 8.12. 2018 sraz na ZS v Rychnově n. K. v 15:15hod. Sestava: Vondrouš -G, Kylar, Zikmund, Klíma, Syrůček, Mihulka, Sovák, Doležal, Němeček, Šumpík, Malinský   Neděle 9.12. 2018 sraz na ZS v Hradci Králové v 10:30hod Sestava: Kalkant -G, Kupka T. , Nikodím, Gábel, Průcha, Novák, Šust, Machek, Turková, Skočdopole, Hruška

..: celý článek

Liberecký pohár 2.12. 2018

30.11.2018, Markéta Faltejsková

Sraz týmu 1 na ZS v Hradci Králové v 8:00 ve složení: Kalkant - G, Doležal, Dvořáček, Kupka Martin, Machek, Malinský, Němeček, Skočdopole, Sovák, Strejc, Šust, Tichý, Zikl Sraz týmu 2   na ZS v Hradci Králové v 9.00 ve složení: Vondrouš - G, Gábel, Kozák, Kupka Tadeáš, Kylar, Mihulka, Nikodím, Novák, Průcha, Rejzek, Svoboda, Syrůček, Zikmund

..: celý článek

Aktuality

Rozpis treninků (15.4. – 21.4. 2019)

PO 15.4. tělocvična SŠ Hradební 16:00, ST 17.4. H2 15:45, ČT 18.4. H2 16:15 společně s 2011

Rozpis tréninků (1.4. – 7.4. 2019)

PO 1.4. H2 15:30, ST 3.4. H2 15:45

Rozpis na tento týden (25.3. – 31.3.2019)

Po 25.3. tělocvična SŠ Hradební 16:00, St 27.3. H2 17:00, Čt 28.3. H1 16:00, Pá 29.3 H2 15:30, So 30.3. turnaj v Litomyšli 9:00 - 16:00

Rozpis tréninků a zápasů (18.3.- 24.3. 2019)

ST 20.3. H2 17:15, PÁ 22.3. H2 16:00, SO-Ne 23. - 24.3. turnaj v České Lípě, 24.3. turnaj ve Světlé n. Sázavou

Rozpis tréninků ( 11.3. – 17.3)

PO 11.3. tělocvična SŠ Hradební 16:00 - 17:00 ST 13.3. H2 14:45 Pá 15.3. H2 16:00 So 16.3. Liberecký pohár sraz  v 7.00 na ZS v HK

Rozpis tréninků (4.3. – 10.3.2019)

ST 6.3. H2 16:45, ČT 7.3. H1 16:00, PÁ 8.3. H2 15:30