Minihokej 11.11. 2018

8.11.2018, Markéta Faltejsková

Sraz na ZS v Hradci Králové v 7:00hod   HC Mountfield HK III. : Kalkant Tomáš - G,  Dvořáček Martin, KupkaTadeáš, Gábel Vojtěch, Tichý Bedřich, Novák Matyáš, Šust Dominik, Turková Johanka, Hardošová Tereza, Šumpík Filip,  Průcha Jakub   Sraz v Novém Bydžově na tamním ZS v 8:00hod Sestava týmu HC Mountfield HK IV. : Vondrouš Daniel - G, Rejzek Daniel, Mihulka Matyáš, Syrůček Tomáš,  Svoboda Jiří, Strejc Jakub,Sovák Jáchym,  Malinský Jan, Němeček Matěj, Doležal…

..: celý článek

LIBERECKÝ POHÁR 20.10.2018

16.10.2018, Markéta Faltejsková

Na sobotní turnaj v Liberci se jede hromadně autobusem, sraz na ZS v Hradci Králové v 11:00 odjezd 11:15 hod. Sestava hráčů: G :Daniel Vondrouš, David Machek - Kozák Daniel, Klíma Vojtěch, Zikmund Vojtěch, Nikodím Tomáš, Kupka Tadeáš, Kylar Vítek, Gábel Vojtěch, Syrůček Tomáš, Průcha Jakub, Mihulka Matyáš, Svoboda Jiří, Kalkant Tomáš, Tichý Bedřich, Novák Matyáš, Strejc Jakub, Malinský Jan Nezapoňte si sebou vzít oba hráčské dresy a stulpny!!!!!!!  

..: celý článek

minihokej v Hronově 6.10.2018

5.10.2018, Markéta Faltejsková

Na minihokej 6.10.2018 v Hronově se jede hromadně autobusem, týka se to obou týmů Mountfield III. i  Mountfield IV.. Sraz na ZS v HK 6:45 odjezd v 7:00hod. Pro ty, kteří jedou vlastními auty sraz na ZS v Hronově v 8:00hod.

..: celý článek

Sestavy na minihokej ročníku 2011pro hráče ročníku 2012

2.10.2018, Markéta Faltejsková

Stálá sestava týmu HC Mountfield HK III. : Dvořáček Martin, Kozák Daniel, Kupka Tadeáš, Nikodím Tomáš, Gábel Vojtěch, Průcha Jakub, Tichý Bedřich, Novák Matyáš, Šust Dominik, Machek David, Turková Johanka, Hardošová Tereza, Skočdopole Michal Stálá sestava týmu HC Mountfield HK IV. : Kylar Vítek, Zikmund Vojtěch, Klíma Vojtěch, Rejzek Daniel, Mihulka Matyáš, Syrůček Tomáš, Svoboda Jiří, Strejc Jakub, Vondrouš Daniel,Sovák Jáchym, Dominik Tobiáš, Doležal Tadeáš, Malinský Jan, Němeček Matěj, Kalkant Tomáš

..: celý článek

Aktuality

Rozpis ledu (10.12. 16.12. 2018)

Út 11.12. H1 16:00, Čt 13.12. H2 16:15, Pá 14.11. H2 15:00

Program ledu (3.12.- 9. 12. 2018)

St 5.12. H2 17:45, Čt 6.12 H2 15:15, Pá 7.12. H2 16:30, Ne 9.12. minihokej - vše upřesním během příštího týdne

Rozpis tréninků (26.11. – 2.12.2018)

Po  26.11 . tělocvična SŠ Hradební 16:00, st 28.11. H2 16:45, čt 29.11. H2 15:15, pá 30.11. H2 16:15, ne 2.12. Liberecký pohár - sestavu určí trenér během příštího týdne

Rozpis ledu ( 19.11. – 25.11. 2018)

Po 19.11. 16:00 tělocvična SŠ Hradební, Út 20.11. H1 17.00, St 21.11. H2 16:45, Pá 23.12. H2 16:30

Hráčské kartičky – seznam

1.trida- kartičky a fotky

Rozpis ledu (12.11. – 18.11. 2018)

Út 13.11. H2 15:45, St 14.11. H2 17:45, Pá 16.11. H2 15:00, Ne 18.11. Liberecký pohár (nominaci určí trenér)