Vánoční turnaj Děčín 22 -23.12.2018

10.12.2018, Markéta Faltejsková

Sestava týmu 2012: Vondrouš - G, Klíma, Zikmund, Kylar, Kupka T., Kozák, Nikodím, Mihulka, Svoboda, Rejzek, Syrůček, Gábel, Průcha Bližší informace budou v průběhu následujících dní.

..: celý článek

Sestava na minihokej 8.12. a 9.12. 2018

6.12.2018, Markéta Faltejsková

Sobota 8.12. 2018 sraz na ZS v Rychnově n. K. v 15:15hod. Sestava: Vondrouš -G, Kylar, Zikmund, Klíma, Syrůček, Mihulka, Sovák, Doležal, Němeček, Šumpík, Malinský   Neděle 9.12. 2018 sraz na ZS v Hradci Králové v 10:30hod Sestava: Kalkant -G, Kupka T. , Nikodím, Gábel, Průcha, Novák, Šust, Machek, Turková, Skočdopole, Hruška

..: celý článek

Liberecký pohár 2.12. 2018

30.11.2018, Markéta Faltejsková

Sraz týmu 1 na ZS v Hradci Králové v 8:00 ve složení: Kalkant - G, Doležal, Dvořáček, Kupka Martin, Machek, Malinský, Němeček, Skočdopole, Sovák, Strejc, Šust, Tichý, Zikl Sraz týmu 2   na ZS v Hradci Králové v 9.00 ve složení: Vondrouš - G, Gábel, Kozák, Kupka Tadeáš, Kylar, Mihulka, Nikodím, Novák, Průcha, Rejzek, Svoboda, Syrůček, Zikmund

..: celý článek

Liberecký pohár 18.11.2018

14.11.2018, Markéta Faltejsková

Liberecký pohár v Mladé Boleslavi  sraz na ZS v Hradci Králové 6:30hod., odjezd autobusu v 6:45hod. Sestava hráčů: G: Kalkant, Vondrouš - Doležal, Gábel, Malinský, Mihulka, Němeček, Novák, Průcha, Rejzek, Skočdopole, Sovák, Strejc, Svoboda, Syrůček, Šust, Tichý, Dvořáček  

..: celý článek

Aktuality

Rozpis ledu (10.12. 16.12. 2018)

Út 11.12. H1 16:00, Čt 13.12. H2 16:15, Pá 14.11. H2 15:00

Program ledu (3.12.- 9. 12. 2018)

St 5.12. H2 17:45, Čt 6.12 H2 15:15, Pá 7.12. H2 16:30, Ne 9.12. minihokej - vše upřesním během příštího týdne

Rozpis tréninků (26.11. – 2.12.2018)

Po  26.11 . tělocvična SŠ Hradební 16:00, st 28.11. H2 16:45, čt 29.11. H2 15:15, pá 30.11. H2 16:15, ne 2.12. Liberecký pohár - sestavu určí trenér během příštího týdne

Rozpis ledu ( 19.11. – 25.11. 2018)

Po 19.11. 16:00 tělocvična SŠ Hradební, Út 20.11. H1 17.00, St 21.11. H2 16:45, Pá 23.12. H2 16:30

Hráčské kartičky – seznam

1.trida- kartičky a fotky

Rozpis ledu (12.11. – 18.11. 2018)

Út 13.11. H2 15:45, St 14.11. H2 17:45, Pá 16.11. H2 15:00, Ne 18.11. Liberecký pohár (nominaci určí trenér)